Szkoła Podstawowa w Płóczkach Górnych

Tel: 075 784-60-56

• Odwiedziło nas: 1946349

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Spotkanie z babciami i dziadkami z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych. 23 stycznia odbyło się spotkanie przedszkolaków z babciami i dziadkami, natomiast 27 stycznia klasy I – III przedstawiły program artystyczny dla swoich babć i dziadków.

Licznie przybyli, Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. To były wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są to spotkania i chwile spędzone razem z wnukami.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w klasach I - III